Hodnocení

Potřeboval jsem rychle vytvořit profi web pro Antik Jonáš. Rozjíždíme rodinnou firmu. Výsledek od Webevize? Web je naprosto přesně podle našich představ. Nejen, že vypadá skvěle, ale je zároveň hravý a vtipný. David ho dokonale přizpůsobil typu našeho podnikání. ​Je to vážně skvělá vizitka. Klienti nám říkají, že máme hezké a přehledné stránky. To je ta nejlepší pochvala, protože web plní účel. Webevize a Davidovy služby? Bylo to správné rozhodnutí!

Josef Jonáš

Davida z Webevize jsme oslovili s vytvořením webu pro kemp. Jednostránkový web je nejen přehledný, má veškeré důležité informace, ale navíc je milý, vtipný, zkrátka přesně v duchu atmosféry, kterou kemp má. ​Mnoho návštěvníků nám nový web chválí. Davidovu práci můžeme doporučit, jeho profesionální přístup je samozřejmostí. A navrh přidá osobní přístup včetně empatie k zadanému projektu. Ostatně mrkněte se na www.jestrabicamping.cz.

Lucie Séligrová

Konkurence mi závidí webové stránky od Webevize. Je to radost, když web funguje a přináší výsledky. Bravo, Webevize! ​David z Webevize se skvělé stará o mou digitální přítomnost.

Michal Hubálek